Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Prawnik - ciężka praca drogą do sukcesu.

tagi: prawo, usługi prawnicze, kancelaria

Usługi prawników, adwokatów i wszelkiego rodzaju radców prawnych są w Polsce coraz bardziej popularne. Korzystamy z ich umiejętności przy okazji różnych problemów natury prawnej, są nam pomocni i co najważniejsze skutecznie wyjaśniają zawiłości przepisów. Zawód prawnika to prestiż i uznanie w społeczeństwie, ale także wysokie zarobki. Jednak tylko z perspektywy zwykłego człowieka ta praca jest łatwa i przyjemna. Wbrew temu, co się może niektórym wydawać, droga do kariery nie jest usłana różami. Aby zostać prawnikiem potrzeba przede wszystkim mieć w...

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2015-04-10

Prawnik - ciężka praca drogą do sukcesu.