Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Od remontu do Sądu?

tagi: kancelaria, notariusz, prawnik

Remonty Wrocław od lat niezmiernie cieszą się ogromną popularnością. Jednak, jak wszędzie indziej, także i w ich przypadku możemy spotkać się z nieuczciwością. I to nie tylko wykonawcy, ale również Klienta, chociaż o tych drugich słyszy się, oczywiście, znacznie rzadziej.Nieuczciwość wykonawcy, czyli co nas może spotkać w trakcie remontu...Przeciągający się w nieskończoność remont, niedoróbki, nietrwałość, a po skończonej pracy nieodbieranie telefonów, unikanie kontaktu, przekładanie poprawek lub napraw w ramach gwarancji na bliżej nieokreślone "nigdy" ......

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2015-07-12

Od remontu do Sądu?