Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Pomoc frankowiczom?

tagi: usługi prawnicze, kancelaria, radca prawny, adwokat, kredyt

W dzisiejszych czasach kredyt we frankach jest bardzo ryzykowną opcją. Zalet tej formy kredytu jest wiele. Przede wszystkim całkowity koszt kredytu może być znacznie niższy niż w przypadku kredytu w złotówkach. Wiele osób na tym skorzystało i poleca to źródło finansowania. Jednak może zdarzyć się sytuacja, że pomimo korzystnych prognoz, kredyt we frankach szwajcarskich stanie się prawdziwą kulą u nogi. Wzrost waluty może spowodować, że pomimo wcześniejszego spłacania rat, do zwrotu pozostanie nam znacznie więcej niż było to szacowane. Jeśli LIZOR ulegnie...

Opublikowany przez Ludmiła Janowicz | 2017-06-11

Pomoc frankowiczom?