Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Pomoc frankowiczom?

tagi: adwokat, kancelaria, kredyt, radca prawny, usługi prawnicze

(...) W dzisiejszych czasach kredyt we frankach jest bardzo ryzykowną opcją. Zalet tej formy kredytu jest wiele. Przede wszystkim całkowity koszt kredytu może być znacznie niższy niż w przypadku kredytu w złotówkach. Wiele osób na tym skorzystało i poleca to źródło finansowania. Jednak może zdarzyć się sytuacja, że pomimo korzystnych prognoz, kredyt we frankach (...)

Opublikowany przez Ludmiła Janowicz | 2017-06-11

Pomoc frankowiczom?

Kancelaria adwokacka

tagi: adwokat, kancelaria, notariusz, prawnik

(...) W XXI wieku każdy z nas ma mnóstwo problemów, niektóre są na tyle poważne że trzeba je rozstrzygać na drodze sądowej. W tych jak że ciężkich dla nas chwilach ważne jest aby mieć odpowiednie wsparcie prawne które pomoże Ci osiągnąć ustalony cel. Pomoc adwokacka w niektórych sprawach może być okazać (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2014-05-05

Kancelaria adwokacka