Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Odzież robocza i artykuły BHP

tagi: artykuły bhp, buty robocze, odzież robocza

(...) rękawiczki, buty na twardej podeszwie z metalowymi elementami, i tak dalej. Do artykułów bhp zaliczamy takie rzeczy jak kask ochronny, okulary ochronne, nauszniki chroniące słuch czy chociażby kamizelka odblaskowa. Używanie takiego wyposażenia jest niezbędne przy pracy w różnych zakładach, czy też na budowach, gdzie tego typu wyposażenie jest szczególnie ważne. Tego typu odzież roboczą i artykuły bhp możemy znaleźć praktycznie w każdym sklepie budowlanym. Nie stosowanie tego typu artykułów przy pracy w zakładach czy na budowach jest karane (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2020-07-16

Odzież robocza i artykuły BHP