Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Kancelaria prawna we Wrocławiu

tagi: kancelaria, prawnik, wrocław

(...) Kancelaria prawna we Wrocławiu oferuje obsługę prawną na najwyższym poziomie. Obowiązujące przepisy prawa przedstawimy Państwu w przystępny i zrozumiały sposób oraz zajmiemy się załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Udzielamy wsparcia merytorycznego w rozwiązywaniu problemów prawnych, analizujemy i sporządzamy umowy w oparciu o podstawy prawa cywilnego, prawa pracy i prawa majątkowego, przygotowujemy opinie prawne i pisma procesowe, a także reprezentujemy w postępowaniu sądowym. Nasza Kancelaria prawna we Wrocławiu istnieje już ponad dwadzieścia (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2017-10-30

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Pomoc frankowiczom?

tagi: adwokat, kancelaria, kredyt, radca prawny, usługi prawnicze

(...) szwajcarskich stanie się prawdziwą kulą u nogi. Wzrost waluty może spowodować, że pomimo wcześniejszego spłacania rat, do zwrotu pozostanie nam znacznie więcej niż było to szacowane. Jeśli LIZOR ulegnie podrożeniu, to nasz miesięczna rata również zwiększy się. W najgorszym przypadku zdrożeniu ulegają oba te składowe jednocześnie. Powoduje to znaczne (...)

Opublikowany przez Ludmiła Janowicz | 2017-06-11

Pomoc frankowiczom?

Od remontu do Sądu?

tagi: kancelaria, notariusz, prawnik

(...) Remonty Wrocław od lat niezmiernie cieszą się ogromną popularnością. Jednak, jak wszędzie indziej, także i w ich przypadku możemy spotkać się z nieuczciwością. I to nie tylko wykonawcy, ale również Klienta, chociaż o tych drugich słyszy się, oczywiście, znacznie rzadziej.Nieuczciwość wykonawcy, czyli co nas może spotkać w trakcie remontu...Przeciągający się w nieskończoność remont, niedoróbki, nietrwałość, a po skończonej pracy nieodbieranie telefonów, unikanie kontaktu, przekładanie (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2015-07-12

Od remontu do Sądu?

Prawnik - ciężka praca drogą do sukcesu.

tagi: kancelaria, prawo, usługi prawnicze

(...) Usługi prawników, adwokatów i wszelkiego rodzaju radców prawnych są w Polsce coraz bardziej popularne. Korzystamy z ich umiejętności przy okazji różnych problemów natury prawnej, są nam pomocni i co najważniejsze skutecznie wyjaśniają zawiłości przepisów. Zawód prawnika to prestiż i uznanie w społeczeństwie, ale także wysokie zarobki. Jednak tylko z perspektywy zwykłego człowieka ta praca jest łatwa i przyjemna. Wbrew temu, co się może niektórym wydawać, droga do kariery nie jest usłana różami. Aby zostać prawnikiem potrzeba przede wszystkim mieć w sobie dużo samozaparcia i chęci do nauki, głównie pamięciowej. Decyzję o kierunku studiów trzeba podejmować będąc (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2015-04-10

Prawnik - ciężka praca drogą do sukcesu.

Kiedy warto korzystać z pomocy prawnika?

tagi: kancelaria, prawnik, prawo

(...) Dla wielu osób korzystanie z pomocy prawnika nadal wydaje się czymś niezwykłym. Tymczasem w wielu sytuacjach jest to najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie. Warto pamiętać, że prawo jest bardzo skomplikowane i samodzielne poruszanie się w zawiłych przepisach często przerasta możliwości osoby, która nie ma z nimi na co dzień do czynienia. Adwokat to osoba, która zazwyczaj kojarzy się z rozprawami przed sądem. Niestety każdy może znaleźć się w sytuacji, gdy zostanie oskarżony o popełnienie przestępstwa. W takim przypadku korzystanie z pomocy prawnika jest koniecznością. Chociaż istnieje instytucja tak zwanego adwokata z urzędu, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2015-03-09

Kiedy warto korzystać z pomocy prawnika?

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

tagi: kancelaria, prawo, radca prawny, usługi prawne

(...) Skuteczne prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko wysoce rozwiniętego "zmysłu biznesowego". Każdy przedsiębiorca musi wykazywać się także szeroką wiedzą z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego i prawa cywilnego. Problem w tym, że tak rozległych zagadnień nie można zgłębić w krótkim czasie. Tutaj z pomocą przychodzą kancelarie (...)

Opublikowany przez Andrzej Wójcik | 2014-10-25

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

Kancelaria adwokacka

tagi: adwokat, kancelaria, notariusz, prawnik

(...) się niezbędna dlatego warto wybrać odpowiednią kancelarię adwokacką która będzie reprezentowała Twoje interesy w sądzie i sporządzi odpowiednią dokumentację. Nasza kancelaria wyróżnia się dużym współczynnikiem niezawodności co sprawia że większość klientów wygrywa sprawy z naszą pomocą. (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2014-05-05

Kancelaria adwokacka