Informacje

Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2017-10-30

Kancelaria prawna we Wrocławiu
Kancelaria prawna we Wrocławiu oferuje obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Obowiązujące przepisy prawa przedstawimy Państwu w przystępny i zrozumiały sposób oraz zajmiemy się załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Udzielamy wsparcia merytorycznego w rozwiązywaniu problemów prawnych, analizujemy i sporządzamy umowy w oparciu o podstawy prawa cywilnego, prawa pracy i prawa majątkowego, przygotowujemy opinie prawne i pisma procesowe, a także reprezentujemy w postępowaniu sądowym. 
Nasza Kancelaria prawna we Wrocławiu istnieje już ponad dwadzieścia lat i cieszy się niebywałą renomą. Współpracujący z nami od wielu lat radcy prawni specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa administracyjnego, zwłaszcza w kwestiach sporządzania odwołań od decyzji organów administracji publicznej oraz skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego. 
Sprawa o podział majątku znajduje się również w zakresie naszej działalności. Sprawa o podział majątku wspólnego małżonków, sprawy o ustalenie alimentów oraz ustalenie rozdzielności majątkowej są obecnie szczególnie popularne. Świadczymy usługi prawne na terenie województwa dolnośląskiego, lecz na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie prowadzić obsługę prawną na terenie całego kraju. Kancelaria współpracuje z szeregiem doskonałych radców prawnych oraz adwokatów na terenie całej Polski. 
Służymy kompleksową obsługą zarówno firm i przedsiębiorstw jak i osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Prosimy o kontakt za pomocą adresu mailowego dostępnego na stronie kancelarii.

Dowiedz się więcej na: http://kancelariawisniowski.pl

Fotorelacja


kancelaria
wrocław
prawnik