Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Pomoc frankowiczom?

tagi: adwokat, kancelaria, kredyt, radca prawny, usługi prawnicze

(...) zwiększenie kosztów naszego kredytu we frankach. W takiej sytuacji wiele osób zastanawia się co zrobić z kredytem we frankach. Istnieje wiele przedsiębiorstw, które oferują profesjonalną pomoc frankowiczom. Korzystając z usług ekspertów możesz odnieść się do kwot już poniesionych, a także do kwot, które nie zostały jeszcze uregulowane. Odpowiednio możesz (...)

Opublikowany przez Ludmiła Janowicz | 2017-06-11

Pomoc frankowiczom?