Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Odzież robocza i artykuły BHP

tagi: artykuły bhp, buty robocze, odzież robocza

(...) Jak wiadomo w każdym zakładzie pracy musi znajdować się niezbędne wyposażenie dostępne dla każdego pracownika, takie jak odzież robocza, artykuły bhp czy chociażby buty robocze. Te wyposażenie powinno znajdować się w każdym zakładzie pracy, ponieważ takie są wymogi przepisów bhp, które każda firma powinna spełniać. Takie właśnie wyposażenie powinien zapewnić swoim pracownikom pracodawca, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo higienę pracy w swoim zakładzie. Odzież robocza (do obejrzenia m.in tutaj) to między innymi spodnie robocze, (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2020-07-16

Odzież robocza i artykuły BHP