Informacje

Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Opublikowany przez Ludmiła Janowicz | 2017-06-11

Pomoc frankowiczom?
W dzisiejszych czasach kredyt we frankach jest bardzo ryzykowną opcją.

Zalet tej formy kredytu jest wiele. Przede wszystkim całkowity koszt kredytu może być znacznie niższy niż w przypadku kredytu w złotówkach. Wiele osób na tym skorzystało i poleca to źródło finansowania. Jednak może zdarzyć się sytuacja, że pomimo korzystnych prognoz, kredyt we frankach szwajcarskich stanie się prawdziwą kulą u nogi. Wzrost waluty może spowodować, że pomimo wcześniejszego spłacania rat, do zwrotu pozostanie nam znacznie więcej niż było to szacowane.
Jeśli LIZOR ulegnie podrożeniu, to nasz miesięczna rata również zwiększy się. W najgorszym przypadku zdrożeniu ulegają oba te składowe jednocześnie. Powoduje to znaczne zwiększenie kosztów naszego kredytu we frankach. W takiej sytuacji wiele osób zastanawia się co zrobić z kredytem we frankach. Istnieje wiele przedsiębiorstw, które oferują profesjonalną pomoc frankowiczom. Korzystając z usług ekspertów możesz odnieść się do kwot już poniesionych, a także do kwot, które nie zostały jeszcze uregulowane. Odpowiednio możesz uzyskać zwrot części zapłaconej raty lub zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy z powodu zredukowania wysokości raty. Specjaliści w Twoim imieniu wnoszą pozwy przeciwko bankom, dzięki czemu w sposób bezpieczny pozbędziesz się swoich problemów. Dowiedz się więcej na stronie www
Istnieje możliwość zmiany kredytu w obcej walucie na kredyt w złotówkach. W takich przypadku wysokość rat kredytowych oraz oprocentowanie zostają na nowo wyliczane. W przypadku, gdy umowa kredytowa ulega unieważnieniu kredytobiorca ma możliwość natychmiastowej spłaty kredytu. Niesie to za sobą szereg korzyści. Dla przykładu posiadając kredyt długoterminowy o wartości 150 tysięcy możemy odzyskać około 30 tysięcy, a ponadto zaoszczędzić pieniądze w przyszłości.

Fotorelacja


usługi prawnicze
kancelaria
radca prawny
adwokat
kredyt