Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie

tagi: kancelaria, prawo, radca prawny, usługi prawne

(...) Skuteczne prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko wysoce rozwiniętego "zmysłu biznesowego". Każdy przedsiębiorca musi wykazywać się także szeroką wiedzą z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego i prawa cywilnego. Problem w tym, że tak rozległych zagadnień nie można zgłębić w krótkim czasie. Tutaj z pomocą przychodzą kancelarie (...)

Opublikowany przez Andrzej Wójcik | 2014-10-25

Radca prawny - niezastąpiony w każdej firmie