Najnowsze

Z początkiem roku Sąd Najwyższy poszerzył kompetencje notariuszy. Od teraz każdy mecenas prowadzący kancelarię notarialną będzie mógł odmówić podpisania aktu notarialnego w przypadku powzięcia podejrzeń, że zapisy aktu łamią zasady współżycia społecznego. Notariusz będzie więc mógł odmówić powzięcia takiej czynności prawnej.

O najnowszych zmianach w Ustawie o VAT, a także o problemach z dostosowaniem systemów księgowych i rachunkowych do wymogów nowej ustawy dyskutować będą specjaliści z Kancelarii Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Lex Perfecta oraz mecenas Andrzej Dyduch, nasz specjalista do spraw podatkowych w naszej kancelarii.


Kancelaria prawna we Wrocławiu

tagi: kancelaria, prawnik, wrocław

(...) Kancelaria prawna we Wrocławiu oferuje obsługę prawną na najwyższym poziomie. Obowiązujące przepisy prawa przedstawimy Państwu w przystępny i zrozumiały sposób oraz zajmiemy się załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Udzielamy wsparcia merytorycznego w rozwiązywaniu problemów prawnych, analizujemy i sporządzamy umowy w oparciu o podstawy prawa cywilnego, prawa pracy i prawa majątkowego, przygotowujemy opinie prawne i pisma procesowe, a także reprezentujemy w postępowaniu sądowym. Nasza Kancelaria prawna we Wrocławiu istnieje już ponad dwadzieścia (...)

Opublikowany przez Paweł Broniszewski | 2017-10-30

Kancelaria prawna we Wrocławiu